«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Архів Новини

Продовжується дієва співпраця між обласним протитуберкульозним диспансером та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Корда»

«Дайджесту змін в охороні здоров’я»

4 квітня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер»

29 - 30 березня в м. Києві відбулася науково-практична конференція "Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз на стаціонарному та амбулаторному етапах"

29 березня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

26 березня в облдержадміністрації з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом відбувся прес-брифінг для ЗМІ за участю начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша П.П.

10 –11, 17-18 та 24-25 березня 2018 року - акція, присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом «Зупинимо туберкульоз разом»

У березні поточного року відбулися моніторингові візити до Куликівського та Городнянського районів

Благодійна організація «Благодійний фонд «Корда» передав обласному протитуберкульозному диспансеру 5 одиниць медичного обладнання на суму 112 тис грн., яке вкрай потрібне для забезпечення належного рівня надання спеціалізованої допомоги хворим на туберкульоз.

6 березня 2018 року відбулося розширене засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

13 березня поточного року голова облдержадміністрації Валерій Куліч з робочим візитом відвідав КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».

МОЗ України випустило четвертий номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я»

22 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бобровицького району

16 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Сновського району

9 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бахмацького та Борзнянського районів

МОЗ України випустило третій номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я» – збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

29 січня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася чергова зустріч партнерів щодо впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області у 2018 році.

19 січня весь православний світ відзначає свято Водохрещення Господнього. За ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича було організовано проведення обряду Водохрещення на території «Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру».

МОЗ України розроблено «Дайджест змін в охороні здоров’я» для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

10 січня в актовому залі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру за ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича відбулося святкування Різдва Христового, на яке були запрошені священнослужитель та хор «Храму Всіх Святих Чернігівських».

АРХIВ НОВИН за 2017 рiк

АРХІВ НОВИН за 2016 рік