«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Архів Новини

16 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Сновського району

9 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бахмацького та Борзнянського районів

МОЗ України випустило третій номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я» – збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

29 січня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася чергова зустріч партнерів щодо впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області у 2018 році.

19 січня весь православний світ відзначає свято Водохрещення Господнього. За ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича було організовано проведення обряду Водохрещення на території «Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру».

МОЗ України розроблено «Дайджест змін в охороні здоров’я» для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

10 січня в актовому залі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру за ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича відбулося святкування Різдва Христового, на яке були запрошені священнослужитель та хор «Храму Всіх Святих Чернігівських».

АРХIВ НОВИН за 2017 рiк

АРХІВ НОВИН за 2016 рік