«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Архів Новини

МОЗ України випустило «Дайджесту змін в охороні здоров’я» №13 – збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

19 грудня 2018 року – благодійники привітали дітей дитячого відділення Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру

13 грудня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері відбулося розширене засідання медичної ради.

28 листопада 2018 року - засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

27 листопада 2018 року - обласний семінар-нарада «Реалізація заходів щодо протидії ко-інфекції ТБ/ВІЛ у Чернігівський області»

31 жовтня 2018 року - обласний семінар-нарада «Забезпечення ефективної відповіді на виклики пов’язані з ТБ/ВІЛ/Геп на етапі формування системи громадського здоров’я»

Розбудова функціональних системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами ГЗ

Розбудова функціональної системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації у формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я

12 жовтня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася урочиста церемонія передачі каталогу обладнання, яку провели Пан Рюта ФУКУЯ, Радник Посольства Японії та Пані Інна Ільїна, координатор грантової програми "КУСАНОНЕ" Посольства Японії.

11 жовтня 2018 року – обговорення питань з інфекційного контролю у ЧОПТД

26 вересня 2018 року - моніторинговий візит до Талалаївського району

11 вересня 2018 року – засідання об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ

6 вересня 2018 року - моніторинговий візит до Семенівського району

5 серпня 2018 року - обласний семінар-нарада «Реалізація заходів щодо протидії ко-інфекції ТБ/ВІЛ у Чернігівський області»

9 серпня 2018 року – засідання об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ

27 липня 2018 року – моніторинговий візит до Варвинського району

20 липня 2018 року – тренінг для медичних працівників області, спрямований на зниження стигми та дискримінації пацієнтів з ТБ

20 липня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері відбулося чергове засідання медичної ради.

19 липня 2018 року - моніторинговий візит до Сосницького району.

26 червня 2018 року - моніторинговий візит до Менського району

21 червня 2018 року - засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

20 червня 2018 року - обласний семінар нарада «Стратегія поліпшення якості ведення випадку ко–інфекції ТБ/ВІЛ в умовах впровадження сучасних пацієнт орієнтовних технологій із забезпеченням соціального супроводу»

14 червня 2018 року - урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника

12 червня 2018 року відбувся моніторинговий візит до Коропського району

11 червня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері під головуванням головного лікаря закладу М.П. Дейкуна , відбулося розширене засідання медичної ради.

6 червня 2018 року відбувся моніторинговий візит до Ічнянського району

7 червня 2018 року під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації П.П. Гармаша відбулося чергове засідання робочої групи

29 травня 2018 року при здійсненні чергового моніторингового візиту, який очолювали начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., були відвідані ЦРЛ та Центр ПМСД Корюківського району.

1 червня 2018 року - урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей

26 травня 2018 року відбувся моніторинговий візит до Чернігівського району

Дайджесту змін в охороні здоров’я

Щодо проведення Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»

Інформаційне оголошення про конкурси програми «Діти Створюють Країну»

23 квітня 2018 року КЗ «Обласний протитуберкульозний диспансер» із робочим візитом відвідав народний депутат України Сергій Березенко, який ознайомився із матеріально- технічною базою закладу.

20 квітня 2018 року моніторингова група на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Гармашем П.П. та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. здійснила візит до Козелецького району.

Продовжується дієва співпраця між обласним протитуберкульозним диспансером та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Корда»

«Дайджесту змін в охороні здоров’я»

4 квітня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер»

29 - 30 березня в м. Києві відбулася науково-практична конференція "Актуальні питання ведення хворих на хіміорезистентний туберкульоз на стаціонарному та амбулаторному етапах"

29 березня 2018 року відбулося чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

26 березня в облдержадміністрації з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом відбувся прес-брифінг для ЗМІ за участю начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша П.П.

10 –11, 17-18 та 24-25 березня 2018 року - акція, присвячена Всесвітньому Дню боротьби з туберкульозом «Зупинимо туберкульоз разом»

У березні поточного року відбулися моніторингові візити до Куликівського та Городнянського районів

Благодійна організація «Благодійний фонд «Корда» передав обласному протитуберкульозному диспансеру 5 одиниць медичного обладнання на суму 112 тис грн., яке вкрай потрібне для забезпечення належного рівня надання спеціалізованої допомоги хворим на туберкульоз.

6 березня 2018 року відбулося розширене засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

13 березня поточного року голова облдержадміністрації Валерій Куліч з робочим візитом відвідав КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».

МОЗ України випустило четвертий номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я»

22 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бобровицького району

16 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Сновського району

9 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бахмацького та Борзнянського районів

МОЗ України випустило третій номер «Дайджесту змін в охороні здоров’я» – збірник матеріалів, які будуть корисними медичним працівникам та іншим фахівцям сфери охорони здоров’я для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

29 січня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася чергова зустріч партнерів щодо впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області у 2018 році.

19 січня весь православний світ відзначає свято Водохрещення Господнього. За ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича було організовано проведення обряду Водохрещення на території «Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру».

МОЗ України розроблено «Дайджест змін в охороні здоров’я» для роз’яснення ключових етапів медичної реформи та відповіді на найбільш поширені запитання. Інформація розміщена на нашому сайті у рубриці «Це слід знати кожному».

10 січня в актовому залі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру за ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича відбулося святкування Різдва Христового, на яке були запрошені священнослужитель та хор «Храму Всіх Святих Чернігівських».

АРХIВ НОВИН за 2017 рiк

АРХІВ НОВИН за 2016 рік