«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» очолив новий Головний лікар 

4 січня 2015 року в обласному протитуберкульозному диспансері відбулась визначна подія, на чолі закладу став Дейкун Микола Петрович.

В перший робочий день року в актовій залі КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» було людно. Тут зібрався весь колектив закладу, головні лікарі обласних лікарень, представники керівництва області та обласного Управління охорони здоров’я, щоб привітати з новою посадою Дейкуна Миколу Петровича.

Призначення було ухвалено рішенням другої сесії обласної ради сьомого скликання. Новий головний лікар підписав контракт на п’ять років та пообіцяв за цей строк перетворити обласний тубдиспансер на заклад європейського рівня оснащення та якості послуг. Микола Петрович відомий у медичних колах реформатор, що підтверджує його діяльність на посаді головного лікаря «Обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом», яку він обіймав раніше.

Представив нового керівника трудовому колективу КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» перший заступник голови обласної державної адміністрації – Сахневич Леонід Володимирович. Разом з заступником голови Чернігівської обласної ради, Арсеном Володимировичем Дідуром, вони наголосили на високому професійному досвіді новопризначеного головного лікаря. Микола Петрович має почесне звання Заслуженого лікаря України, вчену ступінь кандидата медичних наук та численні нагороди за вклад в розвиток вітчизняної та світової медицини.

Начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської області, Петро Петрович Гармаш, в свою чергу пообіцяв всіляко допомагати розвитку и реформам в КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер». Цього року основні напрями державного фінансування будуть направлені на обласні заклади, і протитуберкульозний диспансер буде в пріоритеті.

Закінчилась зустріч побажаннями Миколі Петровичу плідної праці в удосконаленні роботи лікувальної установи.