«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

10 січня в актовому залі Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру за ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича відбулося святкування Різдва Христового, на яке були запрошені священнослужитель та хор «Храму Всіх Святих Чернігівських».  

Священнослужитель «Храму Всіх Святих Чернігівських» протоієрей Петро в своїй проповіді наголосив, що 7 січня весь православний світ відмітив велике церковне свято Різдва Христового. Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. За християнським переконанням, Ісус був посланий Богом на землю задля спокутування гріхів і спасіння людства. День його народження поділив історію на «до» і «після»: з цього моменту почалося сучасне літочислення – «наша ера». В кінці звернення побажав усім миру, успіхів, здоров’я та всіляких гараздів.

Чоловічий хор «Храму Всіх Святих Чернігівських» виконав різдвяні колядки. Своїм чарівним співом виконавці вразили всіх присутніх. В залі відчувалась затишна атмосфера святого вечора.