«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

29 січня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася чергова зустріч партнерів щодо впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області у 2018 році.  

Головував на зібранні головний лікар ОПТД Дейкун М.П. У зустрічі взяли участь заступники головного лікаря Вольський Я.В., Товчига Н.В., головна медична сестра Варвинець Л.М., керівник відділу МІО ТБ Гуня Н.І., обласний адміністратор реєстру ТБ Бубра Т.М., завідуюча диспансерним відділенням Смуригіна О.І. та голова БО «Чернігівська Мережа» Мойсеєнко А.В., працівники організації Мудра О.О., Шилова Н.М.

Про підсумки роботи по набору пацієнтів на медико-соціальний супровід впродовж амбулаторного етапу лікування за січень поточного року доповіла голова БО «Чернігівська Мережа» Мойсеєнко А.В. В районах і містах області на кінець звітного періоду на супроводі перебуває понад 100 хворих на туберкульоз, в т.ч. хіміорезистентний.

Щодо проблемних питань, які виникли за цей короткий період, розповіла Мудра О.О., завідуюча диспансерним відділенням ОПТД Смуригіна О.І. та головна медична сестра Варвинець Л.М. Було відмічено, що потребує доопрацювання алгоритм отримання та використання протитуберкульозних ліків, а також необхідно провести навчання працівників, які здійснюють безпосередній супровід, в питаннях застосування ліків, виявлення побічних дій після їх вживання, тощо.

Фахівці ОПТД порушили питання про необхідність забезпечення контролю за якістю здійснення супроводу, систематичної взаємодії фтизіатра і працівника БО «Чернігівська Мережа».