«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

19 січня весь православний світ відзначає свято Водохрещення Господнього. За ініціативи головного лікаря Дейкуна Миколи Петровича було організовано проведення обряду Водохрещення на території «Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру».  

Священнослужитель «Храму Всіх Святих Чернігівських» протоієрей Петро провів обряд богослужіння, після чого окропив святою водою присутніх та прочитав проповідь.

Свято вшановує визначну євангельську подію, коли Іван Предтеча хрестив у водах ріки Йордан сина Божого Ісуса Христа. Ця подія започаткувала Таїнство водохрещення – одне з семи головних християнських таїнств. Вода, освячена на Водохрещення, має найбільшу цілющу силу і протягом всього року залишається свіжою.

Протоієрей Петро наголосив, що святою в цей день вважається вода навіть у відкритих водоймах (озерах та річках) і просто з-під крану. Вмиваючись чи пірнаючи в ополонку, люди символічно очищують не лише своє тіло, а і свою душу.

На богослужіння зібрались співробітники закладу. Тих віруючих, хто хотів забрати частинку святості з собою додому, священнослужитель окропив, а в кожну ємність з водою занурив хрест, промовляючи молитву освячення.