«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

16 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Сновського району  

В області запроваджена практика проведення щотижневих моніторингових візитів обласних фахівців до медичних закладів районів та міст з питань протидії соціально – небезпечним захворюванням (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД). Моніторингові візити відбуваються за присутності керівників районних державних адміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад.

Так, 16 лютого 2018 року моніторингова група на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Гармашем П.П. та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. ознайомилася із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДу у Сновському районі. У обговоренні результатів взяв участь перший заступник Сновського міського голови Орда І.Г.

Обласні фахівці обговорили стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, смертності від цих хвороб із фтизіатром, інфекціоністом, керівниками медичних закладів району. Відмічено недостатню роботу первинної мережі по виявленню туберкульозу, контрольованому лікуванню туберкульозу на амбулаторному етапі.

У ході візиту були відвідані Сновська ЦРЛ та Сновський районний Центр ПМСД. Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування у відповідності до сучасних вимог інфекційного контролю місць для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, створення кабінету інфекційних захворювань, відкриттю сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» .