«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

22 лютого 2018 року відбувся моніторинговий візит до Бобровицького району  

В області триває практика проведення щотижневих моніторингових візитів обласних фахівців до медичних закладів районів та міст з питань протидії соціально – небезпечним захворюванням (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД). Візити відбуваються за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).

Так, 22 лютого 2018 року відбувся черговий моніторинговий візит до ЦРЛ та ЦПМСД Бобровицького району. Під час візиту було відмічено, що адміністрація району приділяє велику увагу розвитку медичної служби, радикально поліпшуючи матеріальну базу закладів, умови перебування хворих та медичного персоналу. Налагоджена співпраця та взаємодія між ЦРЛ та ЦПМСД. Інфекційний та фтизіатричний кабінети мають задовільну матеріальну базу та навчений персонал. Рівень організації і проведення заходів по виявленню, лікуванню та профілактиці захворювань ТБ/ВІЛ задовільний, але потребує удосконалення.

У обговоренні результатів взяв участь Голова Бобровицької районної державної адміністрації Кучерин В.М.

Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування у відповідності до сучасних вимог інфекційного контролю місць для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, а також відкриття сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» у квітні 2018 року.