«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

28 лютого 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася зустріч партнерів щодо підсумків впровадження пацієнт-орієнтовних технологій амбулаторного лікування туберкульозу в області у 2018 році.  

За результатами моніторингових візитів головний лікар ОПТД Дейкун М.П. ініціював проведення зібрання з приводу покращення діяльності по передачі хворих на медико-соціальний супровід під час продовження лікування після виписки із стаціонару. У зустрічі взяли участь заступники головного лікаря Вольський Я.В., Товчига Н.В., керівник відділу МІО ТБ Гуня Н.І., обласний адміністратор реєстру ТБ Бубра Т.М. та голова БО «Чернігівська Мережа» Мойсеєнко А.В., працівники організації Мудра О.О., Шилова Н.М.

Про підсумки роботи по набору пацієнтів на медико-соціальний супровід впродовж амбулаторного етапу лікування за 2 місяці поточного року доповіла голова БО «Чернігівська Мережа» Мойсеєнко А.В. та обласний адміністратор реєстру ТБ Бубра Т.М. В районах і містах області на кінець звітного періоду на супроводі перебуває понад 170 хворих на туберкульоз, в т.ч. хіміорезистентний. Про порядок оформлення хворих з хіміорезистентним туберкульозом на супровід розповіла Мудра О.О.

Щодо проблемних питань стосовно супроводу хворих на чутливий туберкульоз в окремих районах і містах повідомила Шилова Н.М.

Учасники зустрічі прийняли рішення про необхідність проведення щомісячного моніторингу і контролю за повнотою охоплення супроводом пацієнтів під час амбулаторного етапу лікування.