«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу УОЗ до Корюківського та Н-Сіверського районів  

24 – 25 лютого, під головуванням начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаша П.П., відбувся моніторинговий візит робочої групи з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу УОЗ до Корюківського та Новгород-Сіверського районів. У заході взяли участь головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., заступник головного лікаря Товчига Н.В., завідувачка поліклінічного відділення обласного протитуберкульозного диспансеру Смуригина О.І., в.о. головного лікаря ОЦПБ зі СНІДом Малюта О.Я. та головний лікар Чернігівського районного Центру ПМСД Куниця В.М.

У ході візиту члени робочої групи ознайомилися із роботою медичних закладів Корюківського району. На зустрічі з медичними працівниками були розглянуті питання надання інтегрованих послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу серед представників груп найвищого ризику, організації командної роботи щодо ведення пацієнтів, психологічного та мотиваційного консультування, веденню складних ситуацій, психосоціального супроводу тощо.

У Новгород-Сіверському районі начальником Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармашем П.П. на базі кабінету «Довіра» ЦРЛ було відкрито сайт АРТ, на якому перші 9 ВІЛ-інфікованих осіб будуть отримувати антиретровірусну терапію. Члени робочої групи детально ознайомилися з роботою туберкульозного відділення на базі Новгород-Сіверської ЦРЛ. На нараді детально були обговорені питання з епідеміологічної ситуації у районі та протидії епідеміям ВІЛ-інфекції і туберкульозу у контексті проведення реформи охорони здоров’я.