«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

13 березня поточного року голова облдержадміністрації Валерій Куліч з робочим візитом відвідав КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».  

Головний лікар Дейкун М.П. ознайомив губернатора з матеріально-технічним станом закладу та планами на майбутнє.

Очільник області поспілкувався з колективом закладу та оглянув нещодавно відремонтований господарсько-побутовий корпус. Реконструкція зазначеного приміщення здійснювалася у 2016-2017 роках за кошти Державного фонду регіонального розвитку – майже 6,7 мільйона гривень та співфінансування з обласного бюджету – 802,631 тисячі гривень.

Окрім цього, з обласної скарбниці профінансували капітальні ремонти дахів господарсько-побутового корпусу та лікувального № 1 (241 та 692,5 тисячі гривень відповідно), а також проведений капітальний ремонт водовідведення від лікувального корпусу № 1 на загальну суму 195 тисяч гривень. Це дозволило унеможливити потрапляння дощових вод під фундамент та уникнути подальшого руху ґрунтів.

Говорили і про подальшу реновацію головного лікувального корпусу. Цьогоріч тут планують замінити вікна та двері (ДФРР та обласний бюджет — 7,3 мільйона гривень).