«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Благодійна організація «Благодійний фонд «Корда» передав обласному протитуберкульозному диспансеру 5 одиниць медичного обладнання на суму 112 тис грн., яке вкрай потрібне для забезпечення належного рівня надання спеціалізованої допомоги хворим на туберкульоз.  

Так, клінічна лабораторія поповнилася цифровим фотометром Apel 101 японського виробництва, який вже використовується для визначення концентрації різних речовин у біологічних рідинах на основі вимірювання рівня поглинання монохроматичного світла, має високу електричну стабільність, аналітичну точність та тривалий термін експлуатації.

Відділення анестезіологій та інтенсивної терапії отримало та ввело в експлуатацію:

- Водяну баню лабораторну для проведення теплової проби на сумісність крові донора та реципієнта по резус фактору;

- Інгалятор компресорний NE-C28P для проведення інгаляцій післяопераційним хворим та іншим пацієнтам з сухим кашлем у яких затруднене відходження мокроти. Небулайзер подає лікарський засіб через канал лікарського засобу, де змішується з стиснутим повітрям, яке нагнітає компресор. Лікарський засіб при змішуванні зі стислим повітрям перетворюється у дрібнодиспенсерний аерозоль, а потім роздроблюється на ще більш дрібні частини аерозолі, що значно покращує всмоктування ліків та прискорює процес відходження мокроти.

- Відсмоктувач медичний «Біомед» 7А-23D, використовується при проведенні бронхоскопії для відсмоктування мокроти з бронхів, під час операцій проводиться відсмоктування з ендотрахеальної трубки біологічних рідин, мокроти, крові. Також проводиться санація верхніх дихальних шляхів.

Також заклад отримав довгоочікуваний аудиометр, якій вкрай потрібен при вирішенні питань тактики лікування хворих на сухоти.

Вдячні благодійникам за турботу і допомогу у поліпшенні матеріальної бази закладу, що дозволить надати якісну медичну допомогу населенню області.