«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

4 квітня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер»  

4 квітня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» за ініціативи головного лікаря, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради Дейкуна М.П. відбулася робоча зустріч із головою постійної комісії з питань бюджету та фінансів обласної ради Хавилом А.П. та головою Благодійного фону "щодо Подолаємо туберкульоз разом" Лисенком В.В., де обговорювалися питання подальшого поліпшення матеріально – технічної бази закладу.

Головний лікар ОПТД Дейкун М.П. та заступник головного лікаря ОПТД з технічних питань Шеремет Ю.В. ознайомили присутніх із загальним технічним станом закладу та позитивними зрушеннями, які відбулися у матеріальній базі протягом останніх двох років. Були обговорені проблемні питання щодо облаштування приміщень стаціонарних відділень, які потребують залучення коштів. Ці питання нагальні, а їх вирішення дасть змогу покращити умови перебування хворих на туберкульоз, а значить і ефективність лікування.

Учасники зустрічі висловили наміри на поєднання зусиль. Очільник закладу поділився планами на майбутнє та висловив сподівання на підтримку в усіх питаннях при здійсненні намірів.