«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Продовжується дієва співпраця між обласним протитуберкульозним диспансером та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Корда»  

Продовжується дієва співпраця між обласним протитуберкульозним диспансером та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Корда», який у лютому 2018 року передав закладу 5 одиниць медичного обладнання, а у квітні ще три. Це – спірограф, аналізатор глікованого гемоглобіну та електричний бідистилятор, які необхідні для забезпечення належного рівня надання спеціалізованої допомоги хворим на туберкульоз. Усі прилади введені у дію.

Спірограф Spirolab III – повністю автономна, функціональна, потужна спірометрична лабораторія для вимірювання функцій зовнішнього дихання з термопринтером, великим рідкокристалічним дисплеєм, вмонтованою пам’яттю з об’ємом 6000 тестів і буквеною клавіатурою. Калібрування приладу проводитися в автоматичному режимі. Отримані дані можливо зберігати і аналізувати в цифровому форматі з допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.

Апарат дозволяє проводити оцінку стану роботи легень (ФЖОЛ, ЖОЛ, МВЛ, PRE/POST тести) і розраховує 33 параметри, проводиться автоматична інтерпретація згідно з ATS/ERS стандартами. Програмне забезпечення дозволяє створювати бази даних пацієнтів, аналізувати результати, проводити статистичний аналіз і формувати звіти. Пристрій має великий кольоровий LCD дисплей, який дозволяє медперсоналу спостерігати за якістю виконання тестів у реальному масштабі часу.

Аналізатор глікованого гемоглобіну Quo – Lab та бідистилятор DE – 10 встановлені у клінічній лабораторіі. Аналізатор використовується для визначення рівня глікованого гемоглобіну в крові хворим на цукровий діабет та показує рівень гіперглікемії за попередні 3 місяці, а також допомагає діагностувати латентний цукровий діабет. Електричний бідистилятор необхідний для отримання дистильованої води, шляхом подвійної дистиляції водопровідної води. Бідистилятор DE – 10 розроблений у відповідності зі світовими стандартами якості та безпеки. Дистильована вода високої якості необхідна для ефективної роботи лабораторного обладнання та підвищення аналітичної точності лабораторних досліджень на пре аналітичному та аналітичному етапах.