«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

1 червня 2018 року - урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей  

У черговий раз 1 червня 2018 року в ОПТД відбулися урочисті заходи з нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей для пацієнтів дитячого відділення.

Присутніх привітав Дейкун Микола Петрович - голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО при Чернігівській обласній раді, головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

На захід завітали: голова благодійного фонду «Подолаємо туберкульоз разом» Лисенко В.В., голова та заступник голови Чернігівської ліги ділових та професійних жінок Канюка Л.І. та Руденок Т.В., представник колективу Чернігівського міського військкомату Володько В.Г. із колегами, голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Мудра О.О., представники Християнської церкви «Перемога», благодійної організації «Добрий самарянин», які щиро привітали дітей і вручили численні подарунки (розважальні та навчальні ігри, шкільні приладдя, солодощі, фрукти та ін.).

Діти прикрасили ігрову кімнату своїми малюнками, кульками та підготували святкову програму - читали вірші, співали. Дуже зраділи ласощам і подарункам.

Від колективу Чернігівського міського військкомату дитяче відділення отримало лінолеум для ремонту палати.

Завідувачка дитячого відділення Звягельська К.Г. подякувала за турботу та висловила сподівання, що все це буде сприяти скорішому видужанню дітей.