«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

29 травня 2018 року при здійсненні чергового моніторингового візиту, який очолювали начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., були відвідані ЦРЛ та Центр ПМСД Корюківського району.  

Члени моніторингової групи у ході візиту ознайомилися зі станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у районі.

Обласні фахівці обговорили стан виявлення та рівні захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, смертності від цих хвороб із фахівцями і керівниками медичних закладів. Були надані рекомендації щодо більш широкого застосування у роботі первинної ланки мікроскопії мазка мокротиння. Звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Підкреслили важливість здійснення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі використовуючи для цього можливі і доступні моделі лікування. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці лікарів фтизіатра, інфекціоніста, сімейних лікарів первинної мережі.

Візити відбулися за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).