«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

6 червня 2018 року відбувся моніторинговий візит до Ічнянського району  

У червні поточного року продовжується практика проведення моніторингових візитів обласних фахівців до медичних закладів районів та міст з питань протидії соціально – небезпечним захворюванням (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД). Візити відбуваються за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).

Так, 6 червня 2018 року обласні фахівці ознайомилася із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДу у Ічнянському районі. У обговоренні результатів взяли участь в.о. голови Ічнянської РДА Рябчун В.М., Ічнянський міський голова Адріанова О.Ю., голова Ічнянської районної ради Герасименко Г.В. Головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П. акцентував увагу на необхідності активного долучення до вирішення проблем у сфері соціально небезпечних захворювань громади та її провідної ролі.

Обласні фахівці обговорили стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, смертності від цих хвороб із фтизіатром, інфекціоністом, керівниками медичних закладів району. Відмічено як позитивні напрацювання, так і ті моменти, які потребують доопрацювання фахівцями первинної мережі і ЦРЛ по виявленню хворих з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією, організації контрольованого лікування хворих на амбулаторному етапі.

У ході візиту були відвідані Ічнянська ЦРЛ та Ічнянський районний Центр ПМСД. Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування відповідно до вимог нормативних документів місця і пункту для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, приведення у відповідність до вимог інфекційного контролю фтизіатричного кабінету та інфекційних захворювань, відкриттю сайту АРТ на базі кабінету «Довіра».