«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

112 червня 2018 року відбувся моніторинговий візит до Коропського району  

Продовжуючи практику проведення щотижневих моніторингових візитів до медичних закладів районів та міст з питань протидії соціально – небезпечним захворюванням (туберкульоз, ВІЛ-інфекція/СНІД), обласні фахівці завітали до ЦРЛ і Центру ПМСД Коропського району. Візити відбуваються за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).

Під час візиту, який відбувся 12 червня, було відмічено, що адміністрація району приділяє велику увагу розвитку медичної служби, радикально поліпшуючи матеріальну базу закладів, умови перебування хворих та медичного персоналу. Налагоджена співпраця та взаємодія між ЦРЛ та ЦПМСД у питаннях виявлення, обстеження хворих та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію. Але, як було зазначено Головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П., аналіз комплексу показників свідчить про недовиявлення цих хвороб у районі. Тому рівень організації і проведення заходів по виявленню, лікуванню та профілактиці захворювань ТБ/ВІЛ потребує удосконалення.

У обговоренні результатів приймала участь в.о голови Коропської районної державної адміністрації Саволєй В.П.

Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування у відповідності до вимог нормативних документів місця для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, кабінетів «Довіра» та інфекційних захворювань, а також відкриття сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» у 2 півріччі 2018 року.