«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

14 червня 2018 року - урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника  

Традиційно у передостанню неділю першого літнього місяця медичні працівники відзначають своє професійне свято. Напередодні цього дня, а саме 14 червня 2018 року в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника для персоналу Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

До колективу з теплими словами привітання звернувся головний лікар Дейкун М.П., який побажав усім успіхів, здоров’я та всіляких гараздів і вручив нагороди. За високий професіоналізм, досягнуті успіхи в роботі грамотами обласного протитуберкульозного диспансеру були нагороджені Вольський Я.В., Жовтоніжко І А., Бистрікова А.М., Шеремет Ю.В., Тарасевич М.С., оголошено подяку 20 фахівцям, які сумлінно працюють в закладі.

Дейкун М.П. вручив грамоту УОЗ ОДА та обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Звягельській К.Г., а також грамоту УОЗ ОДА Красненко А.В., Ященко П.П., Клочко Л.В.

До привітань і побажань працівників закладу приєдналася голова профспілкового комітету Смуригіна О.І.

На урочисте зібрання були запрошені ветерани фтизіатричної служби області, які теж відчули щиру турботу і по нині.

Захід закінчився гарним концертом. Артисти філармонійного центру підготували змістовну програму, в якій врахували смаки і уподобання кожного відділення, лабораторії, господарської чи адміністративної частини прославленого медичного закладу області. Переповнена зала філармонійного центру радо вітала артистів, які для представників найгуманнішої у світі професії виконали відомі композиції.