«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

26 червня 2018 року - моніторинговий візит до Менського району  

Наприкінці червня, а саме 26 червня 2018 року, було проведено черговий моніторинговий візит, який очолювали начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П. до медичних закладів Менського району.

Члени моніторингової групи у ході візиту ознайомилися зі станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у центральній районній лікарні та районному Центрі ПМСД.

У обговоренні результатів візиту приймали участь голова районної ради Мисник О.П., заступник голови Менської районної державної адміністрації з гуманітарних питань Петрушенко М.В.

Обласні фахівці відмітили, що адміністрація району приділяє увагу розвитку медичної служби, поліпшуючи матеріальну базу закладів, умови перебування хворих та медичного персоналу.

Були надані рекомендації щодо більш широкого застосування у роботі первинної ланки мікроскопії мазка мокротиння, облаштування пункту збору мокротиння. Звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці лікарів фтизіатра, інфекціоніста, сімейних лікарів первинної мережі.

Візити відбулися за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).