«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

19 липня 2018 року - моніторинговий візит до Сосницького району.  

Черговий моніторинговий візит на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Гармашем П.П. та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. відбувся 19 липня 2018 року до Сосницького району. У ході візиту була проведена оперативна нарада у Сосницький райдержадміністрації з питань стану впровадження медичної реформи у районі. Детально були розглянуті питання про стан організації і проведення заходів у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу у центральній районній лікарні та районному Центрі ПМСД.

В обговоренні результатів роботи закладів ЦПМСД і ЦРЛ взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Ф.В.Давиденко, заступник голови райдержадміністрації О.А. Трамана, заступник голови районної ради Г.А. Смаглюк, Сосницький селищний голова А.Д. Портной, головні лікарі ЦРЛ, ЦПМСД.

Очільник медицини області звернув увагу присутніх на недостатню роботу по обранню мешканцями району сімейного лікаря і запропонував шляхи покращення цієї роботи.

При спілкуванні з керівниками району обласні фахівці відмітили, що рівень організації та управління системою послуг із ТБ/ВІЛ у районі лишається недостатнім. Аналіз комплексу показників свідчить про недовиявлення цих хвороб.

Члени моніторингової групи надали рекомендації щодо порядку активного виявлення хворих з ТБ і ВІЛ, їх реєстрації та переадресації пацієнтів до відповідних фахівців для проведення подальшої діагностики та призначення лікування. Було відмічено важливість організації доступного для хворого контрольованого лікування ТБ і ВІЛ у районі, використовуючи для цього можливі і доступні організаційні моделі лікування. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці фахівців ЦРЛ та сімейних лікарів первинної мережі.