«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

20 липня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері відбулося чергове засідання медичної ради.  

20 липня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері під головуванням головного лікаря закладу М.П. Дейкуна відбулося засідання медичної ради, де обговорювались наступні питання: «Про хід виконання рішення підсумкової медичної ради у першому півріччі 2018 року та завдання щодо подальшої роботи по удосконаленню медико-соціальної допомоги хворим на туберкульоз» та «Про стан та якість роботи дитячого відділення по забезпеченню дітей підліткового віку спеціалізованою фтизіатричною допомогою та подальші шляхи удосконалення роботи».

У своїх доповідях заступники головного лікаря з медичної частини Я.В. Вольський та з організаційно-методичної роботи Товчига Н.В. надали інформацію стосовно ефективності роботи ліжок, тривалості перебування хворих у закладі, летальності як в цілому по закладу, так і по кожному відділенню окремо. Також зазначили, що з метою покращення ефективності лікування у стаціонарі фахівці повинні надавати висококваліфіковану медичну допомогу пацієнту, яка в обов’язковому порядку повинна включати комплекс інтегрованих послуг, запроваджених в ОПТД.

З першого питання також з наболілими проблемами виступили зав. відділеннями Жовтоніжко І.А., Карпенко Ж.В., Красненко А.В., Зволь Ю.М., Щекотітіхіна С.В., Мацко Д.Ю., Марков С.О., які докладно розповіли про організацію надання медико-соціальної допомоги пацієнтам у своїх відділеннях та намітили заходи щодо покращення цієї роботи.

З другого питання з доповіддю виступила завідуюча дитячим відділенням Звягельська К.Г., яка ознайомила присутніх з ситуацією щодо захворюваності на туберкульоз серед дітей в області, порядком їх госпіталізації в ОПТД та якості надання медичних послуг у відділенні. Також розповіла про необхідність госпіталізації дітей, які отримують курс неспецифічної терапії.

У заключному слові, голова медичної ради Дейкун М.П., наголосив, що необхідно приводити ліжковий фонд до потреб населення у фтизіатричній допомозі, розширювати перелік медико –соціальних послуг та забезпечити їх якість.