«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

20 липня 2018 року – тренінг для медичних працівників області, спрямований на зниження стигми та дискримінації пацієнтів з ТБ  

З ініціативи адміністрації Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру 20 липня 2018 року на базі закладу вперше розпочато курс тренінгів для медичних працівників області лікувальних закладів всіх рівнів надання медичної допомоги з питання «Формування толерантного ставлення у медичних працівників до хворих на туберкульоз та представників груп найвищого ризику щодо захворювання на туберкульоз».

Мета тренінгу змінити ставлення медичних працівників до людей, які хворіють на ТБ та осіб уразливих до інфікування ТБ, для надання якісних послуг та зниження стигматизації та дискримінації в лікувальних закладах, пов’язаної з ТБ.

Інформацію для слухачів презентували тренери кандидат медичних наук, позаштатний фахівець з фтизіатрії УОЗ ОДА, лікар вищої категорії з фтизіатрії та організації охорони здоров’я Я.В. Вольський та Голова правління БО «Чернігівська МЕРЕЖА» А.В. Мойсеєнко.

Я.В. Вольський нагадав присутнім про історію відкриття збудника ТБ, ознайомив з нормами законодавства у сфері протидії ТБ та зі станом епідемії ТБ та ВІЛ в області, Україні, світі. Визначив поняття «стигма» і проаналізував причини її виникнення, а також були розглянуті інші питання стосовно ТБ.

Учасники тренінгу закріпили знання уже відомі для них та розібралися з новими питаннями і визначеннями.