«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

27 липня 2018 року – моніторинговий візит до Варвинського району  

Під час чергового моніторингового візиту до медичних закладів Варвинського району, який відбувся 27 липня 2018 року, на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Гармашем П.П. та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П. , обласні фахівці ознайомилася із станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДу у районі.

У обговоренні результатів взяли участь голова Варвинської РДА Доля Л.В., голова Варвинської райради Бакуменко П.І., голова ОТГ Саверська-Лихошва В.В.

Члени моніторингової групи детально проаналізували роботу фахівців фтизіатричного кабінету та кабінету Довіра ЦРЛ, а також Центру ПМСД щодо стану виявлення, обстеження та порядку надання медичної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД. Аналіз комплексу районних показників свідчить про недовиявлення цих хвороб. І це проблема не лише медичної галузі, а і соціальної та інших служб.

Звернули увагу керівників району та лікувальних закладів на необхідність покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, як серед представників груп ризику, так і серед всього населення. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці фахівців ЦРЛ та сімейних лікарів первинної мережі.

Обласні фахівці надали практичні рекомендації щодо облаштування у відповідності до вимог нормативних документів місць для збору мокротиння для відвідувачів ЦПМСД та пацієнтів ЦРЛ, відкриттю сайту АРТ на базі кабінету «Довіра» у 2 півріччі 2018 року.