«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

9 серпня 2018 року – засідання об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ  

На етапі впровадження дорожньої карти з розвитку регіональної системи громадського здоров’я в області активізовано роботу об’єднаного відділу моніторингу і оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції СНІДу та туберкульозу. 9 серпня під головуванням Товчиги Н.В.- керівника відділу, заступника головного лікаря Чернігівського облтубдиспансеру, відбулося чергове засідання, на якому було схвалено план подальшої роботи із МІО у сфері протидії туберкульозу і ВІЛ-інфекції.

Планом передбачено систематичне інформування громадськості шляхом оприлюднення інформації на сайтах закладів, здійснення моніторингу за показниками програмних заходів, а також з оцінки якості виявлення та надання медичної допомоги хворим на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію у закладах первинного, вторинного рівня для розробки і проведення заходів для покращення ситуації.

На засіданні фахівці ОЦПБ зі СНІДом та ОПТД розглянули результати аналізу поточного стану досягнення цільових показників із виявлення та лікування хворих на ко-інфекцію ТБ/ВІЛ у районах і містах, були намічені шляхи покращення цієї роботи.

Також присутні обговорили питання про необхідність наближення ВІЛ-сервісних послуг до кожного пацієнта шляхом відкриття у 2 півріччі сайтів АРТ (кабінет для видачі ліків) у 9 районах області на базі ЦРЛ з урахуванням готовності закладу до такої роботи.

Активно спілкувалися фахівці при опрацюванні питання удосконалення системи з консультування і тестування на ВІЛ пацієнтів облтубдиспансеру.

Всі присутні відмітили, що лише завдяки зусиллям всіх відповідальних фахівців пацієнт отримає якісну послугу на всіх рівнях надання медичної допомоги і як результат – призначення лікування.