«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

11 вересня 2018 року – засідання об’єднаного відділу МіО ТБ/ВІЛ  

Під час подальшого впровадження дорожньої карти з розвитку регіональної системи громадського здоров’я в області 11 вересня 2018 року проведено чергове засідання об’єднаного відділу моніторингу і оцінки виконання програмних заходів з протидії ВІЛ-інфекції СНІДу та туберкульозу. Зібрання відбулося за участі головного лікаря Чернігівського облтубдиспансеру Дейкуна М.П. На засідання були запрошені фахівці ОПТД, ОЦПБ зі СНІДом, голова правління і фахівці БО «Чернігівська МЕРЕЖА».

На засіданні фахівці розглянули питання створення і організації роботи мультидисциплінарних команд в ОПТД для покращення якості ведення випадку ТБ/ВІЛ, а також надання всього спектру послуг пацієнтам закладу.

Присутні також обговорили питання про впровадження у практичну діяльність ОПТД консультування і тестування на ВІЛ із застосуванням швидких тестів на етапі ще консультативного прийому, що дасть можливість якомога швидше призначити лікування як проти туберкульозу, так і ВІЛ .

Присутні обговорили стан готовності до відкриття у другому півріччі сайтів АРТ (кабінет для видачі ліків) на базі кабінетів «Довіра» ЦРЛ у 9 районах області, де ВІЛ-позитивні будуть отримувати спеціалізоване лікування за місцем проживання не приїзджаючи до м. Чернігова. Така децентралізація ВІЛ-сервісної послуги підвищить її доступність і підвищить ефективність лікування.