«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

26 вересня 2018 року - моніторинговий візит до Талалаївського району  

Для оцінки стану справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу проведено моніторинговий візит до медичних закладів Талалаївського району, який очолив голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П.

Члени моніторингової групи у ході візиту відвідали центральну районну лікарню та районний Центр ПМСД, поспілкувалися з фахівцями щодо організації виявлення, обстеження населення на ВІЛ, туберкульоз та надання хворим медичної допомоги.

У обговоренні результатів візиту приймали участь голова районної державної адміністрації Дупа А.П. та його заступник з гуманітарних питань Шевченко Л.М., голова районної ради Дзюбан Ю.В. та його заступник Катрушенко С.В., голова Талалаївської селищної ради Величко Ю.Є.

Обласні фахівці відмітили, що адміністрація району приділяє увагу розвитку медичної служби, поліпшуючи матеріальну базу закладів, умови перебування хворих та медичного персоналу.

Були надані рекомендації щодо більш широкого застосування у роботі первинної ланки мікроскопії мазка мокротиння, облаштування місця і пункту збору мокротиння, перенесення фтизіатричного кабінету ЦРЛ у основну будівлю закладу. Звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці сімейних лікарів первинної мережі та фахівців ЦРЛ з питань надання послуг населенню району у сфері ТБ/ВІЛ. У ході візиту були обговорені практичні питання щодо відкриття найближчим часом сайту АРТ на базі кабінету «Довіра», що буде зручно для хворих і вони зможуть отримувати майже увесь спектр ВІЛ-сервісних послуг не виїжджаючи із району.