«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

11 жовтня 2018 року – обговорення питань з інфекційного контролю у ЧОПТД  

11 жовтня 2018 року з ініціативи головного лікаря КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Дейкуна М.П. відбулася робоча нарада щодо стану реалізації у закладі пілотного напрямку «Впровадження інфекційного контролю та епіднагляду за інфекціями, пов’язаними з наданням медичної допомоги на регіональному рівні та рівні закладів охорони здоров’я», угоду на участь в проекті було укладено на початку вересня.

У зустрічі взяли участь фахівці ОПТД: заступники головного лікаря Вольський Я.В., Товчига Н.В., завідуюча баклабораторією Потапенко А.С., завідуюча обласним амбулаторно-поліклінічним відділенням Карпенко Ж.В., епідеміолог Валовенко А.Г., головна медсестра Варвинець Л.М. та регіональний координатор пілотного напрямку Василець В.П., епідеміолог пілотного проекту Глобального фонду в області Штінов В.Л.

Учасники зібрання відмітили, що в ЧОПТД вже здійснені вагомі заходи з інфекційного контролю (повністю забезпечені бактерицидними лампами, одноразовими пластиковими ємностями для мокротиння, 3-ма видами респіраторів, функціонуюча нова пральня з необхідним обладнанням, для розмежування руху хворих у відповідних приміщеннях встановлені перегородки, тощо). У той же час заходи з інфекційного контролю потребують удосконалення і тому реалізація в закладі зазначеного пілотного напрямку дасть можливість впровадити нові програми з інфекційного контролю, провести навчання для зацікавлених фахівців, оцінити теперішній стан інфекційного контролю та розробити дострокові стратегії покращення заходів з інфекційного контролю.