«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

12 жовтня 2018 року у КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» відбулася урочиста церемонія передачі каталогу обладнання, яку провели Пан Рюта ФУКУЯ, Радник Посольства Японії та Пані Інна Ільїна, координатор грантової програми "КУСАНОНЕ" Посольства Японії.  

Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер із березня 2016 року приймав участь у конкурсі по грантовій програмі по проектам людської безпеки програми Уряду Японії - «Кусаноне». Було успішно пройдено усі етапи цієї програми. Урядом Японії було визнано заклад переможцем та прийнято рішення щодо фінансування проекту за програмою «Кусаноне».

13 березня 2017 року у Посольстві Японії в Україні відбулася церемонія підписання грантової угоди про надання благодійної допомоги на придбання медичного обладнання. Згідно цієї програми для Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру було поставлено дев’ять одиниць медичного обладнання для клінічної лабораторії та реанімаційного відділення, що забезпечило покращення якості спеціалізованої фтизіатричної медичної послуги населенню області.

Так, у співпраці із посольством Японії та благодійним фондом «СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ПАНТЕЛІЙМОНА» було поставлено обладнання для проведення клінічних досліджень, а саме : автоматичний гематологічний аналізатор Elite 3 (Erba Lachema, Чешська Республіка), автоматичний біохімічний аналізатор Selectra ProXs (ELITechGroup B.V., Нідерланди), мікроскопи Olympus CX 31 (10-22021), центрифуга 800-1 (ELMI CM-6M з ротором 6М), а також обладнання для реанімаційного відділення: дефибрилятор-монітор LIFEGAIN CU-HD1, реанімаційні монітори G3L, анестезіологічні монітори, двоканальний шприцевий дозатор SN-50F66, центрифуга800-1 (ELMI CM-6M з ротором 6М), стерилізатор повітряний ГП – 80.

Завдяки допомозі посольства Японії, а також зусиллям органів місцевої влади хворі на туберкульоз мають доступ до сучасної лабораторної діагностичної послуги з використанням новітнього обладнання. Підвищився рівень виявлення туберкульозу на ранніх стадіях хвороби, особливо у дітей, що дає можливість вчасно лікувати пацієнтів.

Весь час обладнання використовується у повному обсязі і допомагає у визначенні більш швидких та чітких результатів лабораторних досліджень, дає можливість відстежувати випадки побічних дій протитуберкульозних препаратів, а також допомагає, як під час оперативних втручань, так і у післяопераційному періоді.

Начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. та головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру щиро подякували за надану допомогу та висловили сподівання на подальшу співпрацю.