«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Розбудова функціональної системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації у формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я  

23 жовтня 2018 в Одесі розпочалася VII Національна науково-практична конференція з моніторингу та оцінки, яка триватиме три дні. Тема цьогорічного форуму — «Розбудова функціональної системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації у формуванні та управлінні програмами громадського здоров’я».

Участь у заході беруть головний лікар обласного протитуберульозного диспансеру М,П.Дейкун, начальник обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя Володимир Тарасовський, фахівці залучени до процесів моніторингу і оцінки.

Стратегічна інформація має важливе значення для розвитку системи громадського здоров’я та ефективного реагування на соціально небезпечні захворювання. І сьогодні Україна накопичила багатий досвід упровадження новітніх міжнародних практик з МіО, зокрема, у сфері збирання, використання та поширення стратегічної інформації та нових доказових комплексних підходів для прийняття рішень у галузі охорони громадського здоров’я. Тож мета одеського форуму — обмін свіжими напрацюваннями у цьому напрямку. Результатом роботи мають стати рекомендації щодо ключових стратегічних документів.