«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Розбудова функціональних системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами ГЗ  

25 жовтня 2018 року головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру М.П. Дейкун виступив на сьомій національній конференції з моніторингу та оцінки «Розбудова функціональних системи громадського здоров’я в Україні: роль стратегічної інформації в формуванні та управлінні програмами ГЗ», яка проходить у м. Одеса на тему «Розбудова засад громадського здоров’я в Чернігівський області».

Микола Петрович поділився із колегами досвідом створення та організації роботи відділу МІО в ОЦПБ зі СНІДом у 2010 році, відділу МІО в ОПТД у 2015 році, об’єднаного відділу МІО ТБ/ВІЛ у 2016 році, як складових регіональної системи громадського здоров’я. Проінформував учасників конференції щодо початку роботи з 1 жовтня 2018 року ОПТД, як реформованого закладу, до складу якого увійшли усі медичні структури області, які працюють у сфері ТБ/ВІЛ. Поділився Микола Петрович і своїми думками щодо шляхів та перспектив створення Центрів громадського здоров’я на регіональному рівні.