«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

13 грудня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері відбулося розширене засідання медичної ради.  

13 грудня 2018 року в обласному протитуберкульозному диспансері під головуванням головного лікаря закладу М.П. Дейкуна відбулося засідання медичної ради, де обговорювались наступні питання: «Про якість роботи стаціонарних відділень ОПТД по забезпеченню хворих на туберкульоз висококваліфікованою спеціалізованою допомогою. Стан реєстрації побічних дій на протитуберкульозні препарати», «Про стан надання інтегрованої допомоги хворим на туберкульоз, у т.ч. ко – інфекцію ТБ/ВІЛ в умовах стаціонарного лікування та підвищення її якості» та «Підсумки та перспективи покращення системи інфекційного контролю в ЧОПТД в рамках впровадження пілотного проекту ЦГЗ на регіональному рівні».

У своїй доповіді заступник головного лікаря з медичної частини Я.В. Вольський надав інформацію стосовно ефективності роботи ліжок, тривалості перебування хворих у закладі, летальності як в цілому по закладу, так і по кожному відділенню окремо. Також наголосив про необхідність надавання всього спектру інтегрованих послуг кожному пацієнту.

З першого питання також з наболілими проблемами виступили зав. відділеннями Красненко А.В., Зволь Ю.М., Щекотихіна С.В., Кузнецова Н.В., Ященко П.П., Годяєв В.П., які докладно розповіли про організацію надання медико-соціальної допомоги пацієнтам у своїх відділеннях та намітили заходи щодо покращення цієї роботи. Мацко Д.Ю. детально проаналізував стан реєстрації побічних дій на протитуберкульозні препарати у закладі.

По другому питанню щодо надання інтегрованої допомоги хворим на туберкульоз, у т.ч. ко– інфекцію ТБ/ВІЛ під час стаціонарного лікування та підвищення її якості виступили лікарі-інфекціоністи Терещенко О.А., Курилов Д.О., а також лікар-фтизіатр Мацкевич В.А. Було акцентовано увагу присутніх на слабких і сильних сторонах роботи у ході виявлення, призначення та лікування хворих з ТБ та ВІЛ. Про особливості своєї роботи з пацієнтами і про результати розповіли лікар – нарколог закладу Яковець В.М., психолог Маркова С.Г.

Про проблеми та шляхи покращення заходів з інфекційного контролю в ЧОПТД в рамках впровадження пілотного проекту ЦГЗ розповіла присутнім головна медична сестра закладу Варвинець Л.М.

У заключному слові, голова медичної ради Дейкун М.П., наголосив, що необхідно розширювати перелік медико –соціальних послуг, забезпечувати їх високу якість при цьому використовувати можливості всіх фахівців закладу шляхом створення мультидисциплінарних команд.