«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

16 січня 2019 року голова облдержадміністрації Олександр Мисник відвідав КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер».  

16 січня поточного року голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Петрович Мисник відвідав із робочим візитом КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер». Це перший візит керівника області на цій посаді до медичного закладу. Символічно, що це обласний заклад, де опікуються саме соціально - небезпечними захворюваннями – туберкульозом та ВІЛ-інфекцією /СНІДом.

У ході зустрічі начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Гармаш П.П. та головний лікар Чернігівського облтубдиспансеру Дейкун М.П. ознайомили Мисника О.П. з матеріально-технічною базою закладу та планами розвитку на майбутнє.

Очільник області оглянув територію та приміщення, поспілкувався з активом, розповів про першочергові плани розвитку області. На зустрічі були обговорені конкретні питання щодо подальших кроків реорганізації обласного протитуберкульозного диспансеру, поліпшення його діагностичної бази.