«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

4 березня Дейкун М.П. взяв участь у відкритті урологічного та пульмонологічного відділень Чернігівської обласної лікарні  

4 березня 2016 року відбулися заходи щодо відкриття в Чернігівській обласній лікарні урологічного та пульмонологічного відділень. Серед присутніх були голова Чернігівської ОДА Куліч В.П., народний депутат по 205 виборчому округу Березенко С.І., начальник УОЗ Чернігівської ОДА Гармаш П.П. та голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО при Чернігівській обласній раді Дейкун М.П.

Головний лікар обласної лікарні Жиденко А.М. детально розповів про обсяги робіт, що були проведені при реконструкції приміщень. Одночасно з капітальним ремонтом, урологічне та пульмонологічне відділення суттєво оновили технічне оснащення: зокрема був оновлений твердий та м’який інвентар, закуплені функціональні ліжка, тощо.

Учасники заходу детально обговорили плани та подальші перспективи роботи новостворених відділень та можливості використання їх потенціалу для потреб медичної галузі регіону.