«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

12 лютого 2019 року відбувся моніторинговий візит до лікувальних закладів м.Прилуки  

12 лютого 2019 року для оцінки стану справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу проведено моніторинговий візит до медичних закладів м. Прилуки на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Гармашем П.П. та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкуном М.П.

Обласні фахівці відвідали Прилуцький міський Центр ПМСД та Прилуцьку центральну міську лікарню, а також проведені зустрічі з колективами цих закладів. Детально проаналізована робота кабінету «Довіра» ЦМЛ та виконання своїх функцій фахівцями ЦПМСД, поліклініки ЦМЛ у процесі виявлення туберкульозу серед мешканців міста та надання медичної допомоги хворим.

Під час візиту та спілкування відмічено, що у місті приділяється увага розвитку медичної служби, у т.ч. поліпшенню матеріальної бази закладів, умовам перебування хворих та медичного персоналу.

Обласні фахівці звернули увагу на необхідність покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Відмітили важливість здійснення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі використовуючи для цього можливі і доступні моделі лікування. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці сімейних лікарів первинної мережі та фахівців ЦМЛ з питань надання послуг населенню міста у сфері ТБ/ВІЛ.

Візит відбувся за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).