«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

9 березня відбулась робоча зустріч Дейкуна М.П. з керівниками обласних громадських організацій що працюють у сфері ТБ/ВІЛ  

9 березня 2016 року головний лікар КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Дейкун М.П. запросив до себе керівників громадських організацій області, які працюють у сфері охорони здоров’я і ТБ/ВІЛ.

Основною темою стало обговорення питання проведення місячника до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня. Серед гостей були присутні: директор Чернігівської обласної громадської організації «Відродження нації» Кононенко Н.В., голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Рубець О.О., голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом» Мойсеєнко А.В. та директор Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Чернігівської обласної ради Яременко Н.Д.

У ході зустрічі було вирішено, як в подальшому буде проходити співпраця КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» та цих організацій. В першу чергу в сфері поліпшення умов перебування дітей в стінах диспансеру. Зокрема, керівники громадських організацій вирішили проблему обладнання дитячої ігрової кімнати та надання відділенню засобів гігієни.

Яременко Н.М. порушила питання інформування та підвищення рівня обізнаності населення щодо туберкульозу. До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом вона підготує пізнавальну літературу про хворобу. Крім того, до сторіччя заснування фтизіатричної служби області, яке ми відзначатимемо у 2019 році, бібліотека надасть документи та наукові матеріали.

Результатом заходу стало налагодження тісних контактів між КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» та громадськими організаціями. Всі учасники зійшлись на думці, що подальша співпраця має бути ефективна та плодотворна.