«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080



 

Головна arrow Новини

Весна, чарівна і креативна, завітала до Обласного дитячого санаторію.  

Перший тиждень весни видався багатим на приємні події у Обласному дитячому санаторії.

Прийшла Масляна. Про традиції свята діти з цікавістю дізнавались з інформаційного стенду, який підготувала вихователь Лугова Інна Вікторівна.

Традиційно в санаторії були проведені заходи, присвячені 205-ій річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка. Під час віртуальної екскурсії, яку провела вихователь Лугова І.В., діти мали змогу побачити '' Дитинство Шевченка'', пройти ''Тарасовими шляхами''. Яковенко Ніна Борисівна провела літературні вікторини, ''Шевченківські читання", під час яких всі охочі декламували свої улюблені поезії Кобзаря. Разом з вихователем Петренко Анною Костянтинівною діти згадали твори генія і відобразили їх у малюнках, а з Ганною Василівною Пущенко оформили пізнавальні стіннівки.

Весна - це час сонця,радості,квітів. Свою красу, ніжність, елегантність і жіночу вроду демонстрували дівчата санаторію у конкурсах '' Міні - міс'' та '' Міс Весняночка '',які провели вихователі Бондар Тетяна Іванівна та Літош Тетяна Іванівна.

Великий святковий концерт підготувала музкерівник Ганжа Наталія Михайлівна. Веселими піснями й запальними танцями діти-артисти привітали дівчат і всіх жінок-працівниць санаторію з 8 Березня.