«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

15 березня 2019 року - моніторинговий візит до Ріпкинського району.  

Для оцінки стану справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу 15 березня 2019 року проведено моніторинговий візит обласних фахівців ТБ/ВІЛ служби до медичних закладів Ріпкинського району. Члени моніторингової групи у ході візиту відвідали центральну районну лікарню та районний Центр ПМСД, поспілкувалися з фахівцями щодо організації виявлення, обстеження населення на ВІЛ, туберкульоз та надання хворим медичної допомоги.

В ході візиту моніторингова група зустрілася з колективами Ріпкинського районного ЦПМСД та Ріпкинської ЦРЛ. Детально обговорили із присутніми стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, смертності від цих. Відмічено як позитивні напрацювання, так і ті моменти, які потребують доопрацювання фахівцями первинної мережі і ЦРЛ по виявленню хворих з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією, організації диспансерного спостереження та контрольованого лікування хворих на амбулаторному етапі.

Під час зустрічі активно обговорювалися питання щодо реформування медичної галузі, досягнення району та проблемні питання, які потребують покращення і вирішення. Начальник УОЗ облдержадміністрації Гармаш П.П. відповів на численні запитання медпрацівників та детально розповів про подальші кроки проведення реформування.

У ході спілкування обласні фахівці звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Акцентували увагу присутніх на необхідність співпраці сімейних лікарів первинної мережі та фахівців ЦРЛ з питань надання послуг населенню району у сфері ТБ/ВІЛ. У ході візиту були обговорені практичні питання щодо відкриття найближчим часом сайту АРТ на базі кабінету «Довіра», що буде зручно для хворих і вони зможуть отримувати майже увесь спектр ВІЛ-сервісних послуг не виїжджаючи із району.