«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Заходи до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом у Дитячому протитуберкульозному санаторії.  

Біла ромашка обрана емблемою боротьби з туберкульозом, як символ здоров'я і чистоти дихання наших легень.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який відзначається 24 березня, в Дитячому протитуберкульозному санаторії пройшли заходи щодо профілактики цього захворювання.

Вихователі провели бесіди: "Біла ромашка - квітка життя", " Історія виникнення милосердя й благодійності"; відеолекторії: "Здоровий спосіб життя", "Шкідливим звичкам - Ні!"

Діти, на заняттях гуртка ''Краса навколо нас",виготовляли символічні квіти білої ромашки. На заняттях гуртка " Юні художники" намалювали стіннівки та малюнки на тему: " Зупинимо туберкульоз разом!"

Лікарі санаторію провели інформаційно-профілактичні лекції: " Паління- перший крок до туберкульозу"," Проблема дитячого туберкульозу в Україні". Медичні сестри оформили тематичні санбюлетені.

Для знавців та любителів спорту проводилась гра " Клуб веселих спортсменів", традиційні турніри з шахів, шашок та біліарду.

Тепла весняна погода дає більше можливостей для спортивних ігор на майданчиках санаторію, прогулянок та екскурсій містом. Цікавою була екскурсія до Антонієвих печер, емоційним і радісним- відвідування Драмтеатру.

Беззаперечно, найяскравішим днем цього тижня для дітей санаторію стало 24 березня. Дівчата брали участь у акції " Дихай вільно. Час настав",які своїм виступом закликали зробити правильний вибір на користь здоров'я.

Ми обираємо спорт!

Ми обираємо танці!

Ми обираємо посмішки!

Ми обираємо здоров'я!

Ми обираємо життя! лунало зі сцени і активно підхоплювалось численим колективом санаторію, які прийшли підтримати своїх артистів. Всі учасники акції: діти санаторію,вихователі, лікарі й медсестри, отримали не лише корисну інформацію, а й гарний весняний настрій.

Якісне оздоровлення дітей у санаторії: корисне,раціональне харчування; уважний огляд лікарів; лікування, за потреби, медичними препаратами; корисне дозвілля; посмішки і гарний настрій дітей; любов,турбота і підтримка дорослих дає змогу зупинити хвороби.

Зупинимо туберкульоз разом !