«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

У КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» працює новий бронхоскоп японського виробництва  

Завдяки зусиллям головного лікаря Дейкуна М.П. в облтубдиспансері введено в дію новий сучасний бронхоскоп, який вкрай необхідний для ранньої діагностики туберкульозу, вчасного встановлення діагнозу та призначення ефективного лікування.

Бронхоскопія – один з найкращих способів швидко і якісно обстежити дихальні шляхи, встановити точний діагноз, взяти матеріал на дослідження (гістологія, цитологія), виконати лікувальні маніпуляції.

Кабінет для бронхоскопії оснащений найкращим в області сучасним обладнанням японського виробництва фірми «PENTAX - MEDICAL» серії EB 19- j10, яке складається з відеостійки та відеобронхоскопу. Перевагами нового бронхоскопу є легке маневрування в бронхах малого калібру, завдяки невеликому радіусу та максимальному вигину (180°) дистальної частини.

Спеціальна атравматична форма дистальної частини є безпечною для пацієнта та мінімізує дискомфорт при обстеженні.

Зображення стану слизової трахеобронхіального дерева виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст має можливість детально розгледіти будь-які патологічні зміни та зафіксувати їх на носії електронної інформації.

Процедура бронхоскопії безболісна, проводиться кваліфікованим лікарем-ендоскопістом і доступна для мешканців нашої області, яким призначена та необхідна ця діагностична процедура. Для цього необхідно звернутись до лікаря обласного амбулаторно-поліклінічного консультативного відділення Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.