«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

21 травня 2019 року – М.П. Дейкун взяв участь у засіданні Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу  

21 травня 2019 року М.П. Дейкун взяв участь у засіданні Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, яке відбулося в Міністерстві молоді та спорту України відбулося.

Головував на засіданні заступник Міністра молоді та спорту О.Й. Ярема.

На засіданні були розглянуті питання:

Підбиття підсумків діяльності робочої групи з регламентації регіональних/місцевих рад з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ. Розгляд та погодження проекту Порядку залучення до роботи регіональних/місцевих рад з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу та ВІЛ представників неурядових організацій, ключових груп і спільнот людей, які живуть із ключовими інфекціями.

Про стан включення представників релігійних організацій та ключових груп до регіональних рад з координації дій на поширення туберкульозу та ВІЛ. Про врегулювання засад здійснення моніторингових візитів Національної ради.

Підбиття підсумків реалізації Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014-2018 роки: основні висновки, досягнення та рекомендації.

Про забезпечення координації виконання плану діяльності у 2019 році із впровадження в Україні АКСМ–стратегії з протидії туберкульозу та утворення робочої групи при Комітеті щодо цього.

В обговоренні брали участь члени Національної ради, представники державних структур, громадських та партерських організацій.