«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

24 травня 2019 року відбувся моніторинговий візит до медичних закладів Деснянської об’єднаної територіальної громади  

24 травня 2019 року начальник Управління охорони здоров’я Гармаш П.П. та голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П. ознайомилися із станом надання послуг щодо туберкульозу та ВІЛ-інфекції\СНІДу населенню Деснянської об’єднаної територіальної громади. Обласні керівники разом із профільними фахівцями відвідали медичні заклади Деснянського Центру ПМСД розташовані у смт. Десна, с Морівськ.

За результатами візиту були обговорені питання організації виявлення туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу, переадресації хворих для подальшої діагностики недуги та надання медичної допомоги, організації лікування на амбулаторному етапі із в.о. головного лікаря Деснянського Центру ПМСД Левченко Л.Ю., лікарем сільської лікарської амбулаторії у с. Морівськ Андрієску Р.К.

У ході візиту відбулася зустріч із секретарем Деснянської об’єднаної територіальної громади Рудь Н.А.

Надані практичні рекомендації щодо покращання роботи по активному виявленню ТБ та ВІЛ, необхідності облаштування пункту і майданчика для збору мокротиння, забезпеченню контрольованого лікування ТБ, ВІЛ на амбулаторному етапі за місцем проживання хворих шляхом впровадження сучасних пацієнт-орієнтованих моделей.

Візит відбувся за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).