«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

30 травня 2019 року проведено виїзне засідання медичної ради на базі дитячого протитуберкульозного санаторію.  

30 травня 2019 року на базі дитячого протитуберкульозного санаторію Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру відбулося виїзне засідання медичної ради. На засіданні розглянуто питання: «Про роботу дитячого протитуберкульозного санаторію по забезпеченню дітей підліткового віку реабілітаційною послугою та подальші шляхи удосконалення роботи».

Голова медичної ради Дейкун М.П. у вступному слові наголосив, що діти, яких направляють у протитуберкульозний санаторій, відносяться до груп підвищеного ризику захворювання на туберкульоз, і повинні отримати весь комплекс якісних послуг, у т.ч. профілактичне лікування туберкульозу.

Завідувачка стаціонарним відділенням дитячого протитуберкульозного санаторію Сокор Р.І. детально розповіла присутнім про роботу по забезпеченню дітей підліткового віку реабілітаційною послугою. Було зазначено, що санаторій приймає дітей цілий рік. Упродовж 5 міс. 2019 року у санаторії перебувало 269 дітей. Докладно було висвітлено інформацію про роботу медиків і персоналу закладу для створення належних умов перебування і лікування дітей. Під час перебування у санаторії діти проходять основні засоби санаторної реабілітації: диференційний руховий режим; дієтичне лікувальне харчування; фізіотерапевтичні процедури; лікувальну фізкультуру та масаж; психологічну реабілітацію. Окремо було обговорено питання щодо збільшення кількості послуг, які б могли отримати діти для зміцнення і покращення їх здоров’я.

Після ознайомлення з роботою та матеріально-технічним станом закладу зауваження по організації лікувально-оздоровчого процесу та практичні рекомендації по його удосконаленню у своєму виступі висвітлили заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Карпенко Ж.В., заступник головного лікаря з медсестриства Рудько Н.В., завідувачка дитячим відділенням Звягельська К.Г.