«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

3 червня 2019 року - урочисті заходи з нагоди Дня захисту дітей  

3 червня 2019 року у Чернігівському обласному протитуберкульозному диспансері відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

Невеличке свято зранку відбулося у дитячому відділенні закладу. Головний лікар М.П. Дейкун від щирого серця привітав маленьких пацієнтів і побажав їм міцного здоров’я, щастя і багато мрій та їх здійснення. На свято до діток завітали: голова та заступник голови Чернігівської ліги ділових та професійних жінок Канюка Л.І., представник колективу Чернігівського міського військкомату Павлюк В.М. з колегами, голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Мудра О.О., представники Християнської церкви «Перемога», благодійної організації «Добрий самарянин», які щиро привітали дітей і вручили численні подарунки.

Діти прикрасили ігрову кімнату малюнками, шарами та підготували святкову програму - читали вірші, танцювали. Дуже зраділи ласощам, наборам для малювання, книжкам, спортивному знаряддю, тощо.

Завідувачка дитячого відділення Звягельська К.Г. подякувала за турботу та висловила сподівання, що все це буде сприяти скорішому видужанню дітей.

Святкова частина у дитячому протитуберкульозному санаторії розпочалася о 12.00 годині концертом. З вітальним словом виступив головний лікар М.П. Дейкун.

На алеї майстрів були представлені такі локації: виставка квітів «Квітуча фантазія», конкурс малюнків на тему «Щасливе дитинство», виставка дитячих малюнків на асфальті. На спортивних майданчиках діти приймали участь в інтерактивних іграх. Працював арт-майданчик. На згадку всі мали змогу зробити фото, на території працювала фотозона. Було проведено лотерею з подарунками. Дитячі іграшки ласкаво надав соціальний магазин " ДякуЮ" з яким налагоджена співпраця на постійній основі. На святі був присутній представник ТОВ "Енера" Тимошенко І.С., який подарував спортивний інвентар.