«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080



 

Головна arrow Новини

Безпека життєдіяльності дітей під час літніх канікул першочергове завдання  

9 липня у дитячому протитуберкульозному санаторії представники екстрених служб області провели пізнавальну акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти.".

На заході були присутні: головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру Дейкун М.П., начальник Центру забезпечення діяльності Управління ДСНС України у Чернігівській області Храпатий Р.Ю.; заступник начальника Центру пропаганди та агітації Управління ДСНС України у Чернігівській області підполковник Дубина Є.М.; командир відділу СДПЧ-2 Соколенко О.В.

До уваги присутніх були представлені чотири навчальні локації, зокрема, пожежно-рятувальних та піротехнічних робіт від Управління ДСНС України у Чернігівській області; надання першої невідкладної допомоги постраждалим від обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Управління охорони здоров’я ОДА; захисту під час пожеж і аварій з викидом отруйних речовин - від навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Рятувальники ознайомили дітлахів з інструктажем щодо запобігання та дій під час надзвичайних ситуацій. Вогнеборці продемонстрували пожежно-рятувальний автомобіль, наочно показали його функції та оснащення. Представники медичної служби продемонстрували як надати першу допомогу постраждалому. Діти мали можливість в ігровій формі отримати освітню інформацію про безпеку життєдіяльності, зробити цікаві фото у службових автомобілях та безпосередньо із рятувальниками.

Рятувальники для закріплення отриманих знань роздали присутнім профілактичні пам'ятки із заходами безпеки та алгоритмом дій у різних небезпечних ситуаціях.