«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Вітання керівнику!  

5 серпня 2019 року 65-річчя від дня народження відзначає генеральний директор КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб», Заслужений лікар України Микола Петрович Дейкун. Ця дата зрілості поєднана із такими визначними датами у його житті, як 50-ліття професійної та 25-ліття наукової діяльності.

Микола Петрович із 2016 року успішно очолював КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозні диспансер», а зараз КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб» - єдиний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу в області.

За цей час заклад докорінно змінився: починаючи із працюючої команди однодумців, змін організаційних підходів лікування хворих до кардинального поліпшення матеріальної бази. Проведено капітальний ремонт пральні, покрівель усіх будівель, поточні ремонти відділень із урахуванням стандартів з інфекційного контролю, заходи з водовідведення. Заклад укомплектовано сучасною апаратурою та обладнанням, у т.ч. рентгенологічною, бронхоскопічною, ультразвуковою, лабораторною та повністю комп’ютеризовано. У липні 2019 року відкрито регіональний медичний ресурсний центр.

За цей час докорінно змінилося і відношення громадян до закладу, де розуміють проблеми кожного і успішно лікують.

Микола Петрович встигає скрізь: керувати медичним закладом, писати наукові праці, викладати у Національному університеті «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, спілкуватися із журналістами , співпрацювати із неурядовими організаціями, громадськістю, брати активну участь у суспільно-політичному житті області. Депутат обласної ради , голова комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради.

Микола Петрович не просто живе і працює, опікується сьогоденними проблемами великого закладу, а випереджаючи час бачить перспективи його розвитку, генерує ідеї подальшої розбудови системи медичної допомоги, засад громадського здоров’я.

З побажанням подальших успіхів у практичній та науковій діяльності, міцного здоров’я та наснаги, колектив КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально-значущих та небезпечних хвороб».