«Телефон довіри»

72-75-72

«Телефон
безкоштовної
гарячої лінії»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

21 березня в Чернігівській ОДА відбувся брифінг з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом  

21 березня в ОДА відбувся брифінг для ЗМІ з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом. У заході взяли участь начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Гармаш П.П.; головний лікар Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО обласної ради Дейкун М.П.; заступник головного лікаря Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру з медичної частини, головний фтизіатр Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Вольський Я.В.; Товчига Н.В. – заступник головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру з організаційно методичної роботи, секретар обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу облдержадміністрації; Мудра О,О. - голова Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України; Мойсеєнко А.В. - голова правління Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом».

Учасники брифінгу наголосили, шо зараз зусилля спрямовуються на забезпечення ефективного контролю за туберкульозом, скорочення рівня захворюваності та смертності від цієї особливо небезпечної інфекційної хвороби, подолання соціально-економічних та медичних чинників і наслідків епідемії туберкульозу.

Були обговорені питання виконання Цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз, відмічене, що зниження тягаря епідемії туберкульозу сьогодні можливо тільки при наявності тісної скоординованої співпраці відповідних урядових та неурядових організацій. У ході брифінгу були надані ґрунтовні відповіді на запитання журналістів.