«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

31 жовтня 2019 року – планове засідання медичної ради.  

31 жовтня 2019 року на базі регіонального ресурсного центру Чернігівського обласного медичного центру соціально-значущих та небезпечних хвороб під головуванням генерального директора закладу М.П. Дейкуна відбулося засідання медичної ради. Члени медичної розглянули наступні питання: «Про роботу та завдання Центру протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в умовах децентралізації ВІЛ-сервісних послуг» та «Про роботу 3 фтизіатричного відділення та заходи щодо її удосконалення».

Голова медичної ради Дейкун М.П. у вступному слові наголосив, що хворий після госпіталізації повинен отримати у закладі максимальну кількість якісних інтегрованих послуг. Для цього постійно проводиться підготовка відповідних фахівців, оновлюється та поповнюється медичне обладнання, розширюється спектр послуг. Крім зазначеного, для отримання успішного результату лікування хворого необхідна відповідальності кожного фахівця по виконанню покладених на нього завдань.

Про роботу Центру протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу в умовах децентралізації ВІЛ-сервісних послуг розповіла присутнім завідувачка амбулаторно-поліклінічним відділенням Тесленок І.Г., яка детально розповіла присутнім про діяльність фахівців, послуги та функції цього структурного підрозділу. На структурі досліджень, досягненнях і на нових можливостях з новим сучасним обладнанням зупинилась завідувачка лабораторією діагностики ВІЛ-інфекції/СНІДу Давиденко В.Ф. Про якість ведення фахівцями закладу МІС «ВІЛ» висвітлила лікар-епідеміолог Куліцька Т.О. Доповнила інформацію про проблеми та перспективи подальшого розвитку цього структурного підрозділу заступник генерального директора з інтегрованих послуг Лисенко Г.В.

По другому питанню щодо порядку організації роботи 3 фтизіатричного відділення, до складу якого входять психофтизіатричні ліжка, проінформувала завідуюча відділенням Кузнецова Н.В. На слайдах продемонструвала зміни, які відбулися у відділенні, структуру нозологічних форм як по туберкульозу так і по психічним захворюванням, а також поділилась проблемами, які потребують вирішення.

Члени медичної ради активно обговорювали всі питання, вирішували моменти спільної роботи в процесі лікування хворих та намітили заходи щодо подальшого розвитку і покращення медичної допомоги хворим у закладі.