«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

15 травня 2020 року голова облдержадміністрації Андрій Прокопенко відвідав Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб  

15 травня поточного року голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Леонідович Прокопенко із робочим візитом відвідав КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

У ході зустрічі начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації Гармаш П.П. та генеральний директор обласного протитуберкульозного закладу Дейкун М.П. ознайомили Прокопенка А.Л. з матеріально-технічною базою закладу та планами розвитку на майбутнє.

Очільник області оглянув територію та приміщення, поспілкувався з активом, детально ознайомився з подальшим планом розвитку закладу в умовах фінансування із Національної служби здоров’я України. На даний час в планах – провести повну реконструкцію і модернізацію одного з корпусів з урахуванням вимог інфекційного контролю. Корпус включатиме приймально-діагностичне відділення, палати автономного блочного типу, в тому числі, обладнані для осіб з додатковими потребами, та сучасні операційні. З облаштуванням інфекційно-захищеної вентиляційної системи. І фактично усе необхідне для лікування буде зосереджене в одній будівлі, окрім лабораторії та адмінприміщення.

Проєктна документація вже розроблена. На сьогодні є можливість залучення коштів Світового банку за підтримки Міністерства охорони здоров’я.