«Телефон довіри
з питань ВІЛ/СНІД»

67-74-28

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ВІЛ/СНІД»

0 800 500 451

«Телефон безкоштовної
гарячої лінії
з питань ТБ»

0 800 503 080 

Головна arrow Новини

Народний депутат України 9-го скликання Валерій Зуб відвідав Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб 13 серпня 2020 року  

13 серпня поточного року Народний депутат України 9-го скликання Валерій Зуб відвідав КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб».

Довідка: КНП «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» Чернігівської обласної ради – це єдиний спеціалізований лікувально-профілактичний заклад в області, який опікується такими соціально-небезпечними захворюваннями, як туберкульоз та ВІЛ-інфекція/СНІД: виявлення, діагностика, лікування, у т.ч. хірургічні втручання, диспансерний нагляд, а також надає послуги по лікуванню неспецифічних захворювань органів дихання. Заклад зареєстрований в ЕСОЗ, уклав договори з НСЗУ на надання медичних послуг по 7 пакетам.

У ході зустрічі генеральний директор обласного протитуберкульозного закладу Дейкун М.П. ознайомив Зуба В.О. з матеріально-технічною базою закладу та планами розвитку на майбутнє. Народному депутату надали інформацію про організацію надання медичної допомоги пацієнтам у закладі в рамках Програми медичних гарантій - 2020, показали відремонтовану пральню та розповіли про роботу інсинератора.

На даний час в планах закладу – провести повну термомодернізацію та реконструкцію одного з лікувальних корпусів з урахуванням всіх вимог інфекційного контролю і для цього залучити всі можливі джерела фінансування. В основу розробки проєкту лікувального корпусу покладені вимоги норм Стандарту інфекційного контролю для закладів охорони здоров’я, що надають допомогу хворим на туберкульоз, інші інфекційні хвороби, а саме встановлення сучасної системи припливно-витяжної вентиляції з механічним спонуканням, облаштування боксованих палат. Такі сучасні умови дозволять проводити ефективне лікування пацієнтів хворих на туберкульоз, попередити можливість виникнення внутрішньо лікарняного інфікування пацієнтів та медичного персоналу. А при необхідності задіювати боксовані палати для лікування інших інфекційних захворювань.

Зуб В.О. підтримує ініціативи адміністрації щодо розвитку матеріально-технічної бази підприємства та всіляко цьому сприятиме.